O firmie

Firma handlowa CONCRETE Łukasz Burkat powstała w styczniu 2004 roku. Opieramy swoje działanie o doświadczenia nabyte we współpracy z krajowymi i zagranicznymi producentami materiałów budowlanych oraz wieloletnią współpracę z firmami wykonawczymi i handlowymi z regionu Małopolski i Śląska.

Powstanie i rozwój firmy

Powstanie firmy było odpowiedzią na zapotrzebowanie wykonawców oraz firm handlowych na szybki, rzetelny serwis materiałów budowlanych potrafiący sprostać nietypowym, indywidualnym potrzebom klientów. Firma CONCRETE zajmuje się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz zaopatrywaniem firm wykonawczych w materiały do ociepleń budynków. Naszą domeną są tynki oraz systemy dociepleń renomowanych marek.

Czym się zajmujemy

Posiadamy szeroki asortyment chemii materiałów wykończeniowych na zewnątrz i do wnętrz. Specjalizujemy się w kolorowaniu tynków zewnętrznych cienkowarstwowych, tynków do wnętrz (masy, stiuki, ozdobne wykończenia ścian), farb elewacyjnych oraz farb do wnętrz.Współpracujemy z wiodącymi producentami chemii budowlanej w Polsce i Europie.Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, potwierdzoną certyfikatami i wszelkimi niezbędnymi aprobatami.

Nasze cele

Realizujemy nietypowe zamówienia. Dla Państwa przygotowujemy gotowe wzory kolorów oraz próbki materiałów do wykończenia Państwa domu czy wnętrza. Naszą domeną jest szybkość, rzetelność oraz bardzo dobra cena materiałów najwyższej jakości. Gwarantujemy transport naszych produktów na terenie Krakowa i małopolski. Zapraszamy do współpracy...

CONCRETE

Mieszalnia Farb
Mieszalnia Tynków
Doradztwo i Serwis

adres:
30-709 Kraków
ul. Stoczniowców 3A


tel/fax:
(12) 2645850
mobile:
605846777, 605394777
e-mail:
biuro@concrete.org.pl

Zobacz w Mapach Google

CONCRETE

Mieszalnia Farb  |  Mieszalnia Tynków
Doradztwo i Serwis

30-709 Kraków
ul. Stoczniowców 3A

tel/fax: (12) 2645850
mobile: 605846777, 605394777

e-mail: biuro@concrete.org.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek - 8.00-16.00

Bezpłatny parking

Dla naszych klientów posiadamy bezpłatny parking